Mall Of İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mall of İstanbul alışveriş, kültür – sanat etkinlikleri ve eğlence merkezlerinin bir arada yer aldığı, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezidir. 350 mağaza ve binlerce marka ile hizmet veren alışveriş merkezi, 2014 yılında kurulmuştur. Mall of İstanbul Sahne’de, tiyatro ve konser etkinliklerine; MOİ Park’ta eğlence parkına ve Cinetech’te ise sinema kompleksine yer veriliyor. İçeriğimizde Mall of İstanbul telefon numarası, eğlence, kültür-sanat merkezleri iletişim numaraları ve Mall of İstanbul iletişim bilgileri yer almaktadır.

Mall of İstanbul Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dünyanın en iyi alışveriş merkezi seçilen (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından) Mall of İstanbul, TEM otoyolu üzerinde , Başakşehir mevkiinde yer almaktadır. AVM ulaşım kolaylığı sağlamak için, ücretsiz müşteri servisleriyle hizmet vermektedir. Toplu taşıma araçları ve metroyla ulaşım sağlamak da mümkün.

Mall of İstanbul telefon numarası: 0212 801 10 00 (Danışma, mağaza, kiralama, teknik idari işler, muhasebe ve pazarlama konularından destek alabilirsiniz.)

Mall of İstanbul Eğlence ve Etkinlik Merkezi Telefon Numaraları

Cinema, eğlence parkı ve MOİ sahne için Mall of İstanbul iletişim numaralarını kullanarak rezervasyon işlemi yapabilir, bilgi alabilirsiniz.

Mall of İstanbul sinemalarında vizyonda olan filmlere mallofistanbul.com.tr web sitesinde yer verilmiştir. İsterseniz alışveriş merkezinin resmi sitesinden bilet alma işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mall of İstanbul Cinetech telefon numarası: (0212) 801 10 30

Kapalı eğlence parkı olan MOİPark, eğlence konisi, adrenalin oyunları, korku oteli, eğlence tünelleri, dev salıncaklar ve gösterilerle güzel vakit geçirebileceğiniz içeriğe sahip.

Mall of İstanbul MOİ Park telefon numarası: (0212) 801 10 60 (1. kat)

Mall of İstanbul Atlantis Bowling telefon numarası: 0543 217 15 61 (2. kat)

Mall of İstanbul Flyzone telefon numarası: (0212) 549 33 59 (2. kat)

Tiyatro, müzikal ve konser etkinliklerine yer verilen MOİ Sahne’nin etkinlik takvimine, mallofistanbul.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Mall of İstanbul MOİ Sahne telefon numarası: (0212) 801 10 80

Alışveriş merkezinin online web sitesinde tüm mağazaların iletişim bilgilerine ulaşmak da mümkün.

Mall of İstanbul ile İletişim Formu Doldurarak İletişime Geçme

Öneri, şikayet, talep ve teşekkür konu içeriklerinde, Mall of İstanbul iletişim formu doldurarak, alışveriş merkeziyle irtibat kurabilirsiniz. İletişim formuna, mallofistanbul.com.tr web sitesinin iletişim“ menüsünden ulaşabilirsiniz.