Bernardo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1984 yılından günümüze kadar süre gelen başarı serüveni ile öne çıkan Bernardo, ilk olarak züccaciye ve hediyelik eşya dükkanı ile sektöre giriş yaptı. Ardından Türkiye geneline yayılan 95 mağaza ile sofra tasarım ürünlerinde kullanıcıların beğenisini kazandı. Firma ile iletişme geçmek için Bernardo Çağrı Merkezi iletişim numarasını, Bernardo Online İletişim Formu’nu veya Bernardo E-Posta adresini kullanabilirsiniz. Makalemizin devamında firmaya ait iletişim bilgilerinden, bayilik başvurularından, Bernardo ürünleri iade ve değişim koşullarından bahsedeceğiz.

Bernardo Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Bernardo müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ürünler hakkında sormak istediğiniz soruları, değişim ve iade talepleri, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda bernardo.com.tr adresindeki “İletişim” sayfasına giderek; Bernardo müşteri hizmetlerine mail gönderebilirsiniz. Bernardo müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim bilgileri ise:

Bernardo Çağrı Merkezi telefon numarası: 0 850 532 27 63

Bernardo iletişim mail adresi: musterihizmetleri@bernardo.com.tr

Bernardo iletişim adresi: Mahmutbey Mah. 2413. Sok. Öksüzoğulları Plaza E-1 Blok No: 5/92 Bağcılar/İSTANBUL

Bernardo faks numarası: 0 850 532 27 63

Bernardo Online İletişim Formu

Müşteri hizmetleri departmanı ile online platform üzerinden dilediğiniz anda görüşme sağlayabilirsiniz. Firmanın resmi web sitesinde ulaşabileceğiniz Bernardo İletişim Formu, mesai saatleri içerisinde incelenir ve belirtmiş olduğunuz bilgileriniz kullanılarak size dönüş yapılır. Bernardo müşteri hizmetleri ile iletişim konusunda kullanıcılarının görüş, öneri ve şikayetlerine önem vermekte ve ihtiyaçlara hızlı çözüm üretmektedir.

Bernardo Ürünleri İade ve Değişim Şartları

Bernardo markalı ürünleri satın almış olduğunuz tarihten itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ve şartsız (ürünün ambalajı bozulmadığı sürece) iade edebilirsiniz. Bunun için öncelikle müsterihizmetleri@bernardo.com.tr mail adresine faturada belirtilen sipariş numarası ve satın alınan ürüne ilişkin ürün kodu ile birlikte iade gerekçenizi belirterek mail göndermelisiniz.

Mail gönderdikten sonra UPS firması çalışanına faturanın arkasında yer alan iade talep formunu iletmelisiniz. Bernardo ürün iadesi için kargoyu göndereceğiniz adres:

Bernardo iade adresi: Fatih Sultan Mehmet Cad. Gebze Güzeller OSB. No: 18 Gebze/KOCAELİ (Bernardo Online Alışveriş Deposu)

Bernardo Ürün İadeleri Sonrasında Geri İade Ücreti Ne Zaman Hesaba Yansır?

Firmanın iade adresine ürününüzü gönderdikten sonra, incelemenin akabinde 10 gün içerisinde kredi kartınıza ücret iadesi yapılmaktadır. Bu süreçte Bernardo müşteri hizmetleri iade gelişmeleri ile ilgili mail adresi üzerinden bilgilendirme yapar.