1Tarz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Online alışveriş web sitesi olan 1tarz.com, kadın giyim, kadın, erkek ve çocuk ayakkabı kategorilerinde ürün seçenekleri sunuyor. Online mağaza, profesyonel ekibi tarafından hazırlanan koleksiyonları, müşterilerinin beğenisine sunuyor. SSL sertifikası bulunan web sitesi, güvenli alışveriş yapmanıza imkan tanıyor. Özel indirimlerden haberdar olmak isterseniz, sipariş hattından ücretsiz hizmet alabiliyorsunuz. İade, değişim, kargo takip ve bilgi almak istediğiniz diğer konularda, 1Tarz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

1Tarz Satış ve Destek Hattı ile İletişime Geçme

Sezona uygun tasarımlar, canlı renkler ve özel kumaş dikimleriyle, kadın giyimde kendi tarzını ortaya koyan 1Tarz, ürün iade, değişim ve ürün bilgisi alma konularında destek sağlamak amacıyla müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilme imkanı tanıyor.

1Tarz çağrı merkezi telefon numarası: 0552 231 09 29 (08:00 – 00:00 saatleri arasında) numaralı telefondan destek talebinde bulunabilirsiniz.

1Tarz e-posta adresi: info@1tarz.com

1Tarz Ürün İade ve Değişim İletişim Bilgileri

Manisa merkezli hizmet veren 1Tarz online giyim mağazası, satın alınan ürünün değişim ve iade işlemlerinde, kuryeye faturası ile teslim edilmesini talep etmektedir. Faturasız ürün işleme alınmamaktadır. Sipariş ettiğiniz ürün 1-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. İade talebinizi 14 gün içerisinde, 1Tarz satış ve destek hattını arayarak belirtmelisiniz. Müşteri danışmanları kurye bilgilerini paylaşacaktır.

1Tarz ürün iade ve değişim adresi: Güzelyurt Mahallesi, 5775 Sokak, No:90/A Yunusemre/Manisa adresine, anlaşmalı kurye Sürat Kargo ile iletebilirsiniz. Ürünle birlikte faturanın arka yüzündeki değişim-iade formu doldurularak kargoya teslim edilmiş olması gerekiyor. Kargo ücretinin, tarafınızca karşılanması gerekiyor.

1Tarz İletişim Formu Doldurarak İletişime Geçme

Ayıplı ürün, bilgi alma, öneri, talep ve şikayetleriniz için 1Tarz iletişim formu doldurarak, online mağaza ile iletişime geçebilirsiniz. Adınız, e-posta adresiniz ve telefon bilgilerinizi de ekleyerek mesajınızı, 1Tarz “iletişim” menüsü altından doldurarak gönderebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak istediğinizde, SMS ve/veya mail adresinize ücretsiz bilgilendirme mesajları gönderilecektir.

1Tarz Sipariş Destek Hattı

Online alışveriş mağazası 1Tarz, müşterilerine indirimli ürün ve kampanyalar hakkında bilgi almak istediğinizde, mesaj atabiliyorsunuz. Talebinize istinaden, dönemsel indirimler cep telefonunuza kısa mesaj olarak bildirilir.

1Tarz sipariş destek hattı: 0552 231 09 29