LG Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1958 yılında kurulan LG Elekctronics, televizyonlar, elektrikli ev aletleri ve mobil iletişim sektöründe öncü modelleri ile teknoloji denildiğinde akla ilk gelen küresel markalardan. Tek başına bir LG Mobile ürünleri bile dünyanın önde gelen cihazlarıyla kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler, ergonomik ürünler ve üstün yazılımlar ile sektörün en çok bilinen isimlerinden. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısıyla etkili bir iletişim sistemine sahip. LG Mobile Çağrı Merkezi telefon numarası, mail adresi ve canlı sohbet kanallarından birisini tercih edebilirsiniz.

LG Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresi

LG Mobile Destek birimleriyle dilediğiniz an görüşebilirsiniz. İster yeni almış olduğunuz bir ürünün kayıt edilmesi, ister onarım hizmetleri, isterseniz de destek talepleriniz için LG Mobile Müşteri Hizmetleri telefon numarasıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

LG Mobile Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 543

LG Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 20:00 arası

LG Mobile iletişim adresi: Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulv. No: 73 Ortadoğu Plaza Kat:7 Okmeydanı Şişli/İSTANBUL

LG Mobile Şirket Hattı: 0 212 314 52 52

LG Mobile ile Çevrimiçi İrtibat Kurabilirsiniz!

Firmanı destek temsilcilerine ulaşmak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem de çevrimiçi “Canlı Sohbet” ve “E-Mail” yöntemidir. Ürünlerinizle ilgili kaliteli ve hızlı destek için 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri telefon numarası ve e-mail kanalı ile iletişim kurabileceğiniz gibi; yalnızca hafta içi mesai saatlerinde (09:00 – 18:00 arası) canlı chat’i kullanabilirsiniz. LG Mobile Canlı Destek Hattı ile görüşmek için lg.com/tr adresindeki “Destek” sayfasına giderek, “Chat” butonuna tıklamalı ve görüşmeyi başlatmalısınız. Buradan yazdığınız mesajlara anında dönüş yapılacaktır. LG Online İletişim Formu (E-Mail) üzerinden görüşme sağlamak için yine “İletişim” sayfasına giderek “E-Mail” bölümünü kullanabilirsiniz.

LG Mobile Ürün Grupları

Teknoloji devi LG, mobile sektöründe onlarca farklı ürünü müşterilerine en yüksek teknoloji ile sunuyor. Yenilikçi tasarımlara sahip akıllı telefonlar, mobil deneyimi yüksek tablet PC’ler, oyun arkadaşlığı için LG Friends, aksesuarlar ve oyun konsolları gibi kategorilerde ürün geliştiriyor. Satın almış olduğunuz LG Mobile ürününüzü lg.com/tr adresi üzerinden kayıt etmeyi unutmayınız. “Destek” sayfası üzerinden “Ürün Kayıt” bölümüne giderek, gerekli bilgileri girdiğiniz takdirde ürününüzü kaydedebilirsiniz.