Kemal Tanca Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakiki deri işlemeli ayakkabı tasarımlarıyla, 1950 yılında sektörde yerini alan Kemal Tanca, kadın ve erkek modasını takip eden tasarımları müşterileriyle buluşturuyor. Deri ayakkabı, deri çanta, kemer, ceket ve aksesuar kategorileriyle, %90’ı yerli, %10’u ise İtalyan, Fransız ve İspanyol markalarından koleksiyonlara vitrinlerinde yer veriyor. Kemal Tanca, mağaza, kurumsal web sitesi ve anlaşmalı olduğu online web siteleri (Trendyol, Hepsiburada ve n11) üzerinden alışveriş yapabilme olanağı veriyor. Herhangi bir soru ve sorununuz olduğunda, Kemal Tanca çağrı merkezi iletişim numarasından veya Kemal Tanca e-mail adresinden ve iletişim formu doldurarak, mağazayla irtibata geçebiliyorsunuz.

Kemal Tanca Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Mağazanın müşteri hizmetleri alışveriş öncesinde, alışveriş sırasında ve sonrasında, ürün ve satın alma gibi ihtiyaç duyabileceğiniz konularda yardımcı olmaktadır. Alışverişinizi güvenle tamamlamanız için tamertanca.com.tr web sitesi üzerinden merak edebileceğiniz bazı sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Kemal Tanca müşteri hizmetleri ile görüşerek sipariş ve kargo, iade, geri gönderim ve ödeme gibi konularda işlem yapabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kemal Tanca çağrı merkezi telefon numarası: (0212) 677 11 80 (Hafta içi saat 09:00-18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.)

Kemal Tanca faks numarası: (0212) 677 11 85

Kemal Tanca e-posta adresi: infor@tamertanca.com.tr

Kemal Tanca ile İletişim Formu Doldurarak İletişime Geçme

Mağazanın ürünleri ve personel ekibi hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilmek için Kemal Tanca iletişim formu doldurabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapmak istemezseniz, kemaltanca.com.tr adresi üzerinden “iletişim” menüsünden form gönderebilirsiniz.

Kemal Tanca Kargo Takip Bilgileri

Kemal Tanca, online alışverişlerde UPS Kargo şirketi ile ürün teslimatı sağlamaktadır. Alışveriş tamamlandıktan sonra müşterisinin e-mail adresine veya kısa mesaj yoluyla kargo takip numarası iletilir. Kargo şirketinin www.ups.com.tr adresi üzerinden sipariş takibi yapılmaktadır. Ayrıca 444 1 TNC (862) numaralı Kemal Tanca müşteri hizmetleri numarasını arayarak da siparişiniz hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Kemal Tanca müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 TNC (862) numaralı telefonu arayarak, siparişin teslimat adres değişikliği, ürün değişimi, kargo takip hakkında bilgi alma ve hasarlı teslimat gibi konularda işlem yapabilirsiniz.

Kemal Tanca İş Başvuru Formu

Kariyer planlaması için kemaltanca.com.tr üzerinden Kemal Tanca İnsan Kaynakları’na iletilmek üzere genel iş başvurusu yapılmaktadır. Uygun pozisyon olması halinde Kemal Tanca iş başvuru formu değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca başvurularınız Secretcv.com adresi üzerinden de yapabilirsiniz.