Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart, 2007 yılından beri faaliyet gösteren, internet ve televizyon hizmetleri ile önde gelen markalaşmış kuruluşlardandır. HD kalitesinde televizyon yayını ve yüksek hızda internet servis sağlayıcı olan D-Smart, abonelerine dsmart.com.tr web sitesi üzerinden müşteri bilgilerini kullanarak, abonelikleriyle ilgili pek çok işlemi, online olarak gerçekleştirme imkanı tanıyor. İçeriğimizde tüm soru, sorun ve dilekleriniz için irtibata geçebileceğiniz, D-Smart Net çağrı merkezi iletişim telefon numarası, e-mail adresi ve diğer iletişim bilgilerine yer verilmiştir.

D-Smart Net Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Teknik destek, kurulum ve onarım, fatura borcu sorgulama, internet kotası sorgulama, fatura ödeme ve D-Smart Net abonelik başvurusu gibi işlemleri D-Smart Net müşteri hizmetleri ve online işlemler aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

D-Smart Net çağrı merkezi telefon numarası: 0850 266 0 266 (D-Smart abonesi iseniz)

D-Smart Net çağrı merkezi telefon numarası: 0850 266 0000 (D-Smart abonesi değilseniz)

D-Smart fax numarası: (0212) 478 04 44 – (0212) 478 03 02

D-Smart e-posta adresi: info@dsmart.com.tr (İletilen tüm talep, istek ve şikayetler en kısa sürede yanıtlanmaktadır.)

D-Smart Net ile İletişim Formu Doldurarak İletişime Geçme

İnternet ve dijital yayın platformu hakkında bilgi almak, firmanın hizmetiyle ilgili öneri, talep ve şikayet belirtmek amacıyla, D-Smart net iletişim formu doldurabilirsiniz. Firmanın dsmart.com.tr adresinden “iletişim” menüsünde iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

D-Smart Etik Hattı İletişim Bilgileri

Firma çalışanları ve yetkilileri, müşteri memnuniyetini geliştirmek amacıyla D-Smart etik hattı sistemini hayata geçirmiştir. Çalışma ilke ve prensiplerine ters düşen bir olumsuzlukla karşılaşılması halinde, D-Smart’a mail iletebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz gizlenerek, talebiniz değerlendirmeye alınmaktadır.

D-Smart etik hattı: etikhatti@dsmart.com.tr

D-Smart İş Başvuru Formu

Firmanın personel ihtiyaçları için açık pozisyonlara başvurular, Yenibiriş ve Linkedin web siteleri üzerinden alınmaktadır. Özgeçmiş hazırlayarak D-Smart insan kaynakları birimine de mail gönderebilirsiniz.

D-Smart İnsan Kaynakları e-mail adresi: hr@dsmart.com.tr

D-Smart Bayilik Başvuru Formu

Bayilik başvurusu yapmak için D-Smart web sitesi üzerinden “ticari satış” menüsü altında yer alan form eksiksiz doldurulmalıdır. D-Smart bayilik başvuru formu için firma adı, vergi numarası, il, ilçe, ad-soyad, cep telefonu, e-posta adresi gibi bilgilerinizi doğrulayarak, “gönder” butonunu tıklamalısınız. D-Smart kurumsal müşteri hizmetleri danışmanı, en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.