HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HTC Corporation ismi ile Tayvan’ın başkenti olan New Taipei’de kurulan, çok uluslu telefon ve tablet üreticisi HTC; mobil teknoloji sektörünün lider markalarından birisidir. Kurulduğu yıllarda Windows Mobile işletim Sistemli ve dokunmatik tabanlı cihazlar ile kendisini dünyaya tanıtmıştır. Son 10 yılda ise Türkiye’de akıllı telefon sektöründe büyük bir pay sahibi olmuştur.Bu kadar büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan firma, iletişim konusunda da hızlı çözümler sunuyor. HTC Çağrı Merkezi iletişim numarası aracılığıyla firmaya ulaşabilirsiniz. Fakat cihaz sorunlarınız, uygulamalar, yedeklemeler, güncellemeler ve cihaz bilgileri gibi konulardaki sorunlarınız için web sitesindeki destek bölümünü kullanarak çağrı merkezi ile görüşmenize gerek kalmadan işleminizi yürütebilirsiniz.

HTC Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim

HTC markalı akıllı telefonlarınız, aksesuarlarınız, yazılım veya uygulamalarınız ile alakalı teknik destek almak için HTC Türkiye Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bunun yanında garanti, şikayet, değişim gibi konularda da bu numara ile işlem yapabilirsiniz. Web sitesi kanalı ile İnteraktif Yardım Kılavuzu, HTC Teknik Servis Cihaz Takip ve Yetkili Teknik Servis Bilgileri araçları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HTC Türkiye telefon numarası: 0 216 282 15 00

HTC Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri: Hafta içi 09:00-18:00 arası

HTC Ürün Onarım Durumu Sorgulama

Serviste bulunan ürünlerinizin durumunu sorgulamak için htc.com.tr adresinde yer alan “Teknik Servis Cihaz Takip” bölümüne gidebilirsiniz. Ardından HTC’nin Türkiye pazarında anlaşmalı olduğu KVK Teknik Servis bağlantısına yönlendirilirsiniz. Burada IMEI No ve Form No ve Güvenlik Kodu alanlarını doldurmanız istenmektedir. IMEI numarası ve güvenlik kodu bölümleri doldurulması zorunlu alanlardır. Bilgileri girdikten sonra “Ara” butonuna basarak cihazınızın teknik serviste hangi aşamada olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

HTC Ödülleri ve Başarıları

Özellikle 2013 ve 2014 yıllarında akıllı telefon pazarında aldığı başarılarla küresel bir teknoloji devi haline gelen HTC;

  • HTC One modeli için “Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu” ödülünü,
  • HTC Zoe modeli için “Profesyonel Deneyim Tasarımı Video Seçkileri” ödülünü,
  • HTC Dot View model telefon kılıfları için “Tasarım ve Yenilikçilikte Altın Madalya”

HTC Re kamera ürünü için ise “Altın Ürün Ödülü” başarılarına layık görüldü.