Samsung Müşteri Hizmetleri Tel

Cep telefonu, beyaz eşya, televizyon, giyilebilir cihazlar, uygulamalar ve hizmetler gibi çeşitli kategorilerde geniş bir ürün yelpazesi bulunan Samsung, dünyanın en iyi teknoloji markalarından birisidir. Üretimini yaptığı akıllı telefonlar ve diğer ürün gruplarıyla alanının öncü firmalarındandır. Kulaklıklar, tabletler, akıllı saatler, bileklikler, akıllı yaşam ürünleri ve beyaz eşya ürünleri ile birçok teknolojisi mağazası ile ortak çalışmaktadır. Samsung Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanarak, tüm ürün grupları ile alakalı olarak görüşme yapabilmeniz mümkün. Yazımızın devamında Samsung Ürün ve Müşteri Destek Hattı numarasına ulaşabilirsiniz.

Samsung Ürün ve Müşteri Destek Hattı Telefon Numarası

Samsung marka ürünlerinizin garanti süreleri ve garanti koşullarını öğrenmek, güncel yazılım bilgisini öğrenmek, ekran değişimi ücretleri hakkında bilgi almak ve benzeri konularda destek almak için:

Samsung Destek Hattı telefon numarası: 444 77 11 (hafta içi ve hafta sonu dahil 08:00-20:00 arası)

numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca samsung.com.tr sitesi üzerinden online olarak firmaya e-posta gönderme imkanınız bulunuyor. Yine saat 09:00 ile 20:00 arası Canlı Destek hattı ile chat sistemini kullanarak irtibat kurabilirsiniz.

Samsung CEO Ofisi ile İrtibata Geçmek

Gerek kurumsal müşteriler, gerekse şahıslar CEO ofisi ile iletişime geçebilir. Samsung.com.tr adresindeki “Bize Ulaşın” sayfasının en altında “CEO’nun Ofisine E-Posta Gönderin” bağlantısını tıkladıktan sonra, Ad, Soyad, Posta Kodu, E-Posta, Tel No, Konu ve Mesaj bölümlerini doldurmalısınız. Dilerseniz bu e-posta formuna multimedya dosya da ekleyebilirsiniz.

Samsung En Yakın Servis Merkezi Bulma

Arızalı ürünleriniz, yazılımsal sorunlarınız, yedek parça temini ve diğer nedenlerden dolayı Samsung servisleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. En Yakın Samsung servisini bulak için resmi web sitesindeki “Destek” bölümünden, “En Yakın Servis Merkezi” bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu alanda Google Haritalar üzerinden size yakın konumda bulunan servisleri görüntüleyip, yol tarifi alabilirsiniz.