Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amerika’nın Kaliforniya kentinde 1911 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde dünya pazarına açılan Hotpoint, ana şirket olarak Indesit’e bağlıdır. Çamaşır yıkama ve çamaşır kurutma makineleri, soğutma makineleri (buzdolapları, dondurucular, vb.), pişirme makineleri (fırın, mikrodalga, vb.), bulaşık yıkama makineleri, küçük ev aletleri ve temizleme-ütüleme ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Hotpoint markalı ürünleriniz ile alakalı sorunlar ve diğer konulardaki bilgi talepleriniz için ulaşabileceğiniz Hotpoint Çağrı Merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Makalenin devamında Hotpoint Müşteri Hizmetleri telefon numarasına ve Hotpoint Ariston Türkiye iletişim adresine ulaşabilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri ve Genel Müdürlük Telefon Numaraları

İstanbul-Beşiktaş merkezli Hotpoint Türkiye Genel Müdürlüğü ile de görüşme sağlayabilirsiniz. Hotpoint Çağrı Merkezi ile çözüme kavuşturamadığınız konular için veya kurumsal nedenler için bu kanaldan görüşme yapabilirsiniz.

Hotpoint Çağrı Merkezi telefon numarası: 444 50 10

Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük telefon numarası: 0 212 355 53 00

Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük fax numarası: 0 212 212 95 59

Hotpoint Türkiye Genel Müdürlük iletişim adresi: Balmumcu Mah. Karahasan Sok. No: 11 Beşiktaş/İSTANBUL

Hotpoint Çağrı Merkezi çalışma saatleri: Hafta içi ve Cumartesi 08:00 ile 20:00 arası

Hotpoint Yetkili Servislerine Ulaşma

Ekonomik fiyatlı beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri ve küçük ev aletleri ile ülkemizde büyük bir kitle tarafından tercih edilen Hotpoint, geniş bir yetkili servis ağına sahiptir. Bulunduğunuz konuma en yakın konumdaki Hotpoint yetkili servis iletişim bilgilerine ulaşmak için hotpoint.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfadan “Servis & Destek” bölümüne tıklayarak adresinize en yakın teknik servisi görebilir, iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Hotpoint Servis Talebi Açma

Evinizde arızalanan Hotpoint marka ürünler için firmanın teknik servis elemanlarının yönlendirilmesi için talep açabilirsiniz. Hotpoint servis talebi açmak için 444 50 10 numaralı Hotpoint Çağrı Merkezi’ni aramanız gerekiyor. Web sitesi kanalı ile servis kaydı oluşturma yapılamıyor. Servis kaydınız çağrı merkezi aracılığı ile açıldıktan kısa bir süre sonra ekipler size dönüş sağlayacaktır.