Has Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1952 yılında ilk otobüs seferini yapan Has Turizm, bugün 3 kıtada faaliyet gösteren; yurt içi ve yurt dışı seferleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahip taşımacılık firmasıdır. Yemen’den Sibirya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada hizmetlerini sürdürmektedir. Has Turizm Çağrı Merkezi telefon numarası ile ulaşmak isteyenler için 24 saat ulaşılabilir konumdadır. Sayfanın devamında Has Turizm telefon numarası, Has Turizm iletişim adresi ve Has Turizm e-mail adresi bilgilerini bulabilirsiniz.

Has Turizm İletişim Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

Bilet satın alma, rezervasyon yaptırma, rezervasyon iptal etme, bileti açığa alma, bileti iptal etme, şikayet, öneri ve sorunlarınız için Has Turizm iletişim telefon numarasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Has Turizm Çağrı Merkezi telefon numarası: 0 850 755 04 27

Has Turizm e-posta adresi: hasturizm@hasturizm.com.tr

Has Turizm iletişim adresi: Güzelburç Mahallesi Atatürk Caddesi No: 237/A Antakya/HATAY

Has Turizm Online İletişim Formu Kullanarak Firma ile İletişime Geçme

Has Turizm hizmetleri hakkında bilgi almak ve her türlü konuda iletişime geçmek için hasturizm.com.tr adresi üzerinden online iletişim formu doldurabilirsiniz. Bunun için siteyi ziyaret ettikten sonra üst menüde bulunan “Bilgi Merkezi” kısmındaki “İletişim Formu” bağlantısını takip edebilirsiniz. Formda adresiniz, iletişim bilgileriniz ve göndermek istediğiniz metin alanı mevcuttur. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Has Turizm Şubeleri Telefon Numaraları

Adana, Afyon, Aksaray ve Alanya’da şubeleri bulunan Has Turizm bayilerinin telefon numaraları:

Has Turizm Adana Merkez şubesi telefon numarası: 0 322 444 06 31

Has Turizm Adana Kuruköprü şubesi telefon numarası: 0 322 456 09 38

Has Turizm Afyon şubesi telefon numarası: 0 272 229 94 94

Has Turizm Aksaray merkez şubesi telefon numarası: 0 382 212 83 84

Has Turizm Alanya şubesi telefon numarası: 0 242 511 34 18

Has Turizm İş Başvuru Formu

Firmanın birçok farklı pozisyonunda yer almak üzere, web sitesi kanalı ile Has Turizm İş Başvuru Formu doldurmak mümkün. Host, kaptan, hizmet departmanı ve gişe personeli pozisyonlarından birisi için bu formu kullanabilirsiniz.