File Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

File Mağazaları, 1995 yılında kurulan ve Türkiye’nin perakende sektörü öncülerinden olan BİM’in, 2015 yılında farklı bir satış ve indirim modelini ortaya koyması ile geliştirildi. Bu mağazalar ile temel amaç müşterilerin gıda ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve genel temizlik ürünleri kategorilerinde en iyi kalitede karşılamaktır. Sağlıklı, taze ve ekonomik ürünler ile yüksek standartlara uyulmaktadır. Ortalama 4.000 farklı ürün grubu mevcuttur. File market çağrı merkezi iletişim numarası aracılığı ile kurumsal veya ürün sorunlarınız hakkında görüme sağlayabilirsiniz. Bu yazının devamında File Müşteri Hizmetleri telefon numarasına, File iletişim adresine, File e-posta adresine erişebilir, firma ile bu kanalları kullanarak görüşebilirsiniz.

File Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Sancaktepe merkezli firma ile mağazalar, markalar, reyonlar, şikayetler ve diğer konular hakkında görüşme sağlayabileceğiniz bir telefon numarası ve e-posta adresi bulunmaktadır. Hafta içi mesai saatleri içerisinde ve cumartesi günleri öğleye kadar iletişim kanallarını kullanmanız mümkün. File market e-posta adresi ile dilediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz. Firma yetkilileri iletişiminize istinaden kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

File Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0 216 217 35 35

File e-posta adresi: iletişim@file.com.tr

File iletişim adresi: Eyüp Sultan Mah. M.Akif Cad. Fuzuli Sok. No:1 Sancaktepe/İSTANBUL

File Mağazaları İş Başvurusu ve Kariyer

File mağazaları ve ofislerinde kariyer yolculuğuna çıkmak isteyenler için birçok farklı alternatif sunuluyor. Firmanın hemen her biriminde sürekli olarak güncellenen iş ilanları ile mesleğinize uygun seçenekler bulabilirsiniz. File mağazaları iş başvurusu yapmak için file.com.tr adresini ziyaret ettikten sonra, menüde yer alan “File Kariyer” sekmesine giriş yapmalısınız. Burada karşınıza çıkan “Hızlı Başvuru için tıklayınız” yazan butonuna tıklamalı ve karşınıza çıkan formu, kendinize uygun şekilde doldurmalısınız. Ardından başvurunuz kayda alınacaktır. Bu alandan:

  • Mağaza Müdürü ve Müdür Yardımcıları
  • Et – Şarküteri Personeli
  • Kasa – Reyon Personeli
  • Kozmetik Personeli
  • Meyve-Sebze Personeli
  • Unlu Mamuller Personeli
  • Mağaza Mal Kabul Personeli
  • Depo Personeli
  • Genel Başvuru

gibi alanlardan başvuru sağlayabilirsiniz. Firma kariyer çalışmaları ile çalışanlarının gelişimine öncülük etmeye devam ediyor.