Göknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telekominikasyon sektörüne 2014 yılında dahil olan Göknet internet, ADSL ve fiber hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca telefonsuz olarak internet hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği bir firmadır. Fakat firma tüm Türkiye geneli hizmet vermiyor. İstanbul, Ankara, Çankırı, Bolu, Karabük, Çorum, Kırıkkale, Karabük, Bartın, Kırklareli, Edirne ve Kastamonu illerinde çalışmalarını yürütmektedir. Yakın zamanda firma hedefinin tüm ülke geneli olduğunu söyleyebiliriz. İnternet sorunları, üyelik, engelsiz tarifeler, ADSL ve fiber hizmeti hakkında Göknet Çağrı Merkezi iletişim numarası aracılığıyla görüşme yapabilirsiniz. Makalenin devamında Göknet e-posta adresi, Göknet müşteri hizmetleri telefon numarası ve Göknet kurumsal adresi hakkında detaylar yer almaktadır.

Göknet Müşteri Hizmetleri ve Adres Bilgileri

Ankara merkezli bir telekominikasyon firması olan Göknet internet, gerek şahıslar gerekse kurumsal firmalar için internet hizmeti sağlamaktadır. Üyelik sorunları, öneriler, şikayetler, sorular, internet başvuru, teknik ekip ücretleri, internet hizmetinde donma, tarife ve paket değişiklikleri gibi konular için şu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

Göknet Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0 312 474 05 70

Göknet Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 8 460

Göknet İletişim adresi: Y.Öveçler Mah. Cevizlidere Cad. No: 7/A Çankaya/ANKARA

Göknet İnternet Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Firma teknik alt yapı olarak Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır. Bulunduğunuz konumda eğer Türk Telekom firmasından hizmet alabiliyorsanız, Göknet firmasından da hizmet alabilirsiniz. Bu konuda alt yapı kontrolü sağlamak amacıyla 444 8 460 (Göknet Çağrı Merkezi) numaralı telefonu arayıp; adres bilginiz ile birlikte sorgulama yaptırabilirsiniz. Ayrıca satış noktaları hakkında da bilgi talep edebilirsiniz.

Göknet İnternet Başvuruları Ne Zaman İşleme Alınır?

Firma ile internet hizmeti için anlaşma yaptığınız günü takiben 3 ila 7 iş günü arasında internet bağlantısı sağlanmaktadır. Genel merkez başvuru sonrasında, kişi ile irtibat bilgilerini kullanarak iletişime geçecektir. Bilgilerin teyit edilmesinin ardından fiziksel bağlantı yapılabilmesi için bölgedeki yerleşik operatörlerle ortak bir çalışma yürütülür ve bağlantınız kontrol edilir. Alt yapı uygun görülen noktalar için internet bağlanır. Tüm süreç boyunca Göknet firması SMS ile müşterilerini bilgilendirir. Ön görülen bağlantı tarihi, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler de SMS ile iletilir.