Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uluslararası bir telekomünikasyon şirketi olan Vodafone, 1991 yılından bu yana Avrupa’da başlayan serüvenini tüm dünyaya ulaştırmıştır. Gerek geniş müşteri portföyü gerekse ürün ve paket çeşitliliği bakımından tercih edilen, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Avrupa’nın en büyük 3 GSM firmasından birisidir.

Abonelik ile her türlü sorun, tarife ve ücretler, faturalı ve faturasız hat gibi konularda ulaşabileceğiniz Vodafone Çağrı Merkezi iletişim numarası mevcuttur. Yazımızın devamında Vodafone Çağrı Merkezi telefon numarasına, Vodafone posta adresine ve Vodafone e-posta bilgilerine erişebilirsiniz. Bu iletişim kanalları ile sorun ve ihtiyaçlarınıza yönelik destek alabilirsiniz.

Vodafone Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

Vodafone Çağrı Merkezi telefon numarası: 0 542 542 00 00

Yurtdışından Vodafone Çağrı Merkezi ile İletişim: +90 542 542 00 00

Vodafone Hatları ile iletişim: 542

Hem firma aboneleri hem de firmanın abonesi olmayanlar için müşteri hizmetleri ile yapılacak olan görüşmeler mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilir. Tarifelerinde dakika olanların dakikalarından düşülür. Dakikası olmayan kullanıcılar için tarifelerindeki yurtiçi görüşme üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Sesli Yanıt Sistemi telefon numarası: 0 546 354 25 42

Haberleşme konusuna sorun yaşayanların teknik destek alabilmeleri için Vodafone Sesli Yanıt Sistemi bulunmaktadır. Firma aboneleri için görüşmeden ücret alınmazken, diğer operatörler ve sabit hatlar için dış operatör ücretlendirmesi uygulanır.

Vodafone Sesli Yanıt Self Servis telefon numarası: 0 850 542 1 542

Müşteri hizmetlerinin yapabileceği hemen her işlemi Vodafone Sesli Yanıt Servisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Hem bekleme durumu oluşmaz hem de her ortamda işleminizi yapabilirsiniz.

Vodafone ile kurumsal konularda, ürün ve şikayet konularında, öneri ve görüş gibi konularda iletişime geçmek istediğinizde online olarak kullanabileceğiniz bir başka kanal da vardır. Vodafone.com.tr adresinde “Bize Ulaşın” sayfasına girip “E-Posta Gönderin” adımını takip ederek buradan iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki nedenlerden birisini seçebilirsiniz:

  • Vodafone Tüketici Hakları
  • Cihazlar
  • Fatura ve Ücretlendirme
  • Tarifeler
  • Roaming
  • Yurtdışı
  • Kampanyalar
  • Numara Taşıma
  • Servisler

Vodafone resmi internet sitesi üzerinden mesajınızı iletirken .pdf, .jpeg, .png türündeki multimedya dosyalarınızı da dahil edebilirsiniz. İhtiyacınızı veya sorununuzu anlaşılır ve net bir şekilde izah ettiğinizde, tarafınıza detaylı bir şekilde dönüş sağlanacaktır.