Ekol Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin 40’u aşkın şehrinde mağazası bulunan Ekol Giyim, sektörde ilk faaliyetlerine 70’li yıllarda Ankara’da başlamıştır. Sezona özel koleksiyonlar hazırlayan markanın tasarımlarını, ekolonline.com web sitesi üzerinden de incelemek mümkün. Ekol Giyim, online alışverişlerde iade ve değişim olanakları sağlamaktadır. Ekol Giyim çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak, iade, değişim, sipariş ve teslimat konularında destek alabilirsiniz. İçeriğimizde iade ve değişim adres bilgileri, Ekol Giyim çağrı merkezi telefon numarası, mağaza bilgilerine yer verilmiştir.

Ekol Giyim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara merkezli online yardım sağlayan Ekol Giyim, müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarını arayarak ürünleriniz hakkında bilgi alabilir, iade, değişim, öneri ve şikayet gibi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ekol Giyim müşteri hizmetleri telefon numarası: (0312) 473 86 10 – 0530 641 53 21

Ekol Giyim faks numarası: (0312) 473 53 21

Ekol Giyim e-mail adresi: info@ekolonline.com

Ekol Giyim ile İletişim Formu Doldurarak İletişime Geçme

Mağazanın ekolonline.com web sitesi adresi üzerinden “iletişim” menüsü altından iletişim formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. İsim-soyisim, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgilerinizi doldurduktan sonra mesajınızı yazarak gönderdiğinizde, en yakın zamanda mağazanın ilgili danışmanı tarafınıza dönüş yapacaktır.

Ekol Giyim İade ve Değişim Adres Bilgisi

Online mağaza üzerinden alışveriş yapanlar, ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Ekol giyim iade ve değişim işlemleri için mağazanın anlaşmalı olduğu UPS kargo şubesine giderek veya kurye talep hattını arayarak, ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca 30 gün içerisinde online alışverişlerinizi, Ekol Giyim mağazalarından değiştirebilirsiniz. Mağazalardan iade işlemi yapılamamaktadır.

İade tutarı, ürünün mağazaya ulaşmasının ardından, 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansır.

Ekol Giyim kurye talep hattı: 444 00 66

Ekol Giyim kurye anlaşma kodu: 4384X3

Ekol Giyim Kargo Takip Bilgileri

Siparişini verdiğiniz ürünün kargo durumunu, ekolonline.com adresine üye olduğunuzda üyelik menüsünden takip edebilirsiniz. Gönderiler Ups kargo firması ile anlaşmalı iletilmektedir.

Ekol Giyim kargo takip numarası: www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx web site adresi üzerinden doğrulayarak, kargonuzla ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.