Carwax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otomobiller, ticari araçlar ve diğer motorlu araçlar için boya yüzeyi koruma ve temizlik sistemleri üzerinde hali hazırda 70 istasyona sahip Carwax, Amerikan formülasyonlarıyla faaliyet gösteren bir markadır. Firmanın istasyonları, ürünleri, iletişim bilgileri gibi konularda görüşme sağlayabileceğiniz Carwax Çağrı Merkezi iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında Carwax merkez ofis adresi, Carwax iletişim numarası, Carwax e-posta adresi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Deniz ve kara taşıtlarında detayı iç ve dış temizlik, boya koruma sistemleri, döşeme temizlik sistemleri, cam filmi, ses yalıtım sistemleri, halı ve vinil koruma sistemleri, otomobil pas önleme sistemleri, su itici cam kaplaması, kaput koruyucu film sistemleri, aksesuar montajları, kaporta ve boya tamir işlemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Carwax Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresi

Ankara, İstanbul, Tokat, Nevşehir, Batman, Çanakkale, Kocaeli, Gebze, Muğla, Kırklareli, Amasya, KKTC, Zonguldak, Mersin, Bolu, Antalya ve yurtdışı şubeleriyle müşterilerine oto temizlik sektöründe hizmet sunan firmaya şu iletişim bilgileriyle ulaşmak mümkün:

Carwax Çağrı Merkezi iletişim numarası: 0 216 540 23 48 – 0 215 540 03 49

Carwax iletişim e-posta adresi: info@carwax.com.tr

Carwax merkez ofis adresi: Yenişehir Mahallesi, Turgut Özel Bulvarı Çağatay Plaza No: 46/3 Ataşehir İstanbul/Türkiye

Carwax Online İletişim

İletişim konusunda alternatifi bol seçenekler sunan ve kullanıcılarına bilgi verme konusunda titiz davranan firma ile online kanaldan da iletişim kurulabiliyor. Carwax online iletişim formu üzerinden Carwax ürünleri, Carwax hizmetleri, Carwax bayilikleri, Carwax şikayetleri gibi konularında görüşme sağlayabilirsiniz. Firma yetkilileri mesajlarınıza istinaden sizlere tercihinize göre telefon, e-mail veya yetkili ile yüz yüze görüşme seçeneklerinden birisiyle dönüş yapacaktır. Bu dönüşler genellikle hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleşir. Fakat daha hızlı bir iletişim seçeneği için Carwax Whatsapp hattını da kullanabilirsiniz.

Carwax Whatsapp Hattı

Yukarıda bahsettiğimiz iletişim kanallarına ek olarak, daha hızlı bir görüşme için Carwax Whatsapp hattı aktif olarak hizmet veriyor. Belirttiğimiz bu hat ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. İlgili personel kendi saatleri içerisinde bu hat üzerinden sizlere dönüş sağlayacaktır.

Carwax Whatsapp Hattı telefon numarası: 0 543 811 22 78