Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir merkez olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerine ulaşım sağlayan Buzlu Turizm, “Geleceği Taşıyoruz” sloganıyla hizmet vermektedir. Yolcularının güvenle seyahat edebilmesi için personel eğitimlerine önem veren Buzlu turizm, binden fazla çalışanı, 300’ü aşkın bilet satış noktası, şehiriçi servis aracı ve 40 adet otobüsü ile konforlu ve ekonomik seyahat imkanı sunuyor. Buzlu turizm çağrı merkezi numarasıyla haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz bilgi alabilir, bilet rezervasyonu ve iptal gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İçeriğimizde Buzlu Turizm telefon numarası, e-mail adresi ve bilet işlemleri ile ilgili açıklamalara yer verilmiştir.

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Keyifli ve güvenli seyahat sunan Buzlu Turizm, çağrı merkezi ile müşterilerine daha hızlı hizmet sunmaktadır. Bilet satın alma, bilet iptali, servis güzergahı, bilet değişikliği gibi hizmetler konusunda işlem yapmak isterseniz, firman buzlu.com.tr web sitesi üzerinden online işlemleri kullanabilir veya iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Buzlu Turizm çağrı merkezi telefon numarası: 0222 217 45 02

Buzlu Turizm e-mail adresi: info@buzlu.com.tr

Buzlu Turizm genel müdürlüğü adresi: Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali

Buzlu Turizm ile İletişim Formu Doldurarak İrtibata Geçme

Firma ile ilgili düşüncelerinizi, dilek ve şikayetlerinizi telefonla irtibata geçmeden iletebildiğiniz iletişim formu seçeneği bulunmaktadır. Buzlu Turizm iletişim formu doldurmak için buzlu.com.tr adresinden “Müşteri Hizmetleri” menüsünü seçmelisiniz. Cep telefonu, ad, soyad, e-mail ve açıklamanızı da ekleyerek, dilek ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. En kısa sürede Buzlu Turizm yetkilileri tarafından konuyla ilgili tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

Buzlu Turizm Bilet İptal ve Değişiklik İşlemleri

Turizm firması haklarınızın arkasında durarak ve Karayolu Taşıma Kanunu’na uygun prosedürlerle hizmet vermektedir. Bilet iptali yapmak isterseniz, Buzlu Turizm bilet satış noktalarına uğramanız yeterlidir. Ayrıca online işlemlerden de bilet iptali ve değişikliği yapmak mümkün.

NOT: Otobüs sefer saatinden 24 saat önce bilet iptal işlemleri gerçekleştirilir ve para iadesi yapılır. Sefer saatine 12 saat kala iptal taleplerinde ise para iadesi yapılmamaktadır. Bu durumda talebinize istinaden, biletiniz 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete dönüştürülür.

Buzlu Turizm, 6-12 yaş arası çocuk yolculara %40, engelli yolculara %30 indirimli bilet imkanı vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz, bilet satış noktalarından, kimlik göstermeniz gerekmektedir.