Buca Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buca Belediyesi online platformlar üzerinden birçok konuda bilgi alma ve iletişim alternatifleri sunduğu gibi; hızlı iletişim için tercih edebileceğiniz Buca Belediyesi Çağrı Merkezi telefon numarası da bulunuyor. Mesai saatleri içerisinde bu hat üzerinden görüşme sağlamak istediğiniz konuya ilişkin, yetkili birime bağlanabilirsiniz. Buca Belediyesi şikayet, öneri ve görüşleriniz için aşağıda belirttiğimiz numaralarla vatandaşlara hizmet vermektedir.

Buca Belediyesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve İletişim Adresi

Hafta içi mesai saatleri içerisinde Buca Belediyesi Çağrı Merkezi ve Belediye telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca Buca Belediyesi her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi aktarabileceğiniz “HİM İletişim Merkezi Uygulaması” geliştirmiştir. Bu uygulamayı kullanmak ve online platform üzerinden belediyeye ulaşmak için buca.bel.tr adresinin “İletişim” sayfasına gidebilirsiniz. Sayfada belirtilen linke giderek bu platform kanalı ile Buca Belediyesi’nde kayıt oluşturabilirsiniz.

Buca Belediyesi Çağrı Merkezi telefon numarası: 999 28 22

Buca Belediyesi telefon numarası: 0 232 439 10 10

Buca Belediyesi fax numarası: 0 232 438 00 66

Buca Belediyesi adresi: Menderes Caddesi No: 85 Buca/İzmir

Buca Belediyesi e-posta adresi: info@buca.bel.tr

Buca Belediyesi Başkan’a Mesaj Gönderme

Buca ilçesinde yaşayan vatandaşlar veya farklı bir konumdaki vatandaşlar, belediye başkanına “HİM İletişim Merkezi Uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirler. Web sitesinin “iletişim” sayfasından ulaşabileceğiniz bu uygulamada adres bilgileriniz, başvuru içeriğiniz, T.C. Kimlik Numaranız, ekli döküman bilgileriniz kayıt edilir. Ardından sistem üzerinden Buca Belediyesi Başkan’a mesaj gönder bölümünü kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi, sisteme üye olduktan sonra “kimlik bilgilerimi gizle” diyerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Buca Belediyesi E-Belediye

İnternet üzerinden kullanabileceğiniz Buca Belediyesi E-Belediye uygulaması sayesinde; resmi belediye işlemlerinizi sıra beklemeden kolayca halledebilirsiniz. Ayrıca ödemeleriniz için güvenli bir yöntemdir.

Buca Belediyesi Posta Çeki Hesabı: 218170

Buca Belediyesi Posta Çeki ödemelerinde banka para transferi yaparken Sicil Numarası, Emlak Numarası, T.C. Kimlik No ve İsim belirtilmelidir. Genel olarak ödemelerin sisteme girişi bir sonraki ay içerisinde yapılmaktadır.