Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 1953 yılından beri yürüttüğü inşaat hizmetleriyle, ülkenin kentleşme alanındaki sayısız çalışmalarını üstlenmiştir. Planlı kentleşme yolunda adımlar atarak, konforlu, modern ve çevreye duyarlı projeler gerçekleştirmiştir. 2002 yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönüşen Emlak Konut, günümüze 140 projenin ihalesini hayata geçirdi. İçeriğimizin devamında Emlak Konut GYO çağrı merkezi telefon numarası, e-posta adresi ve fax numarası gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut GYO Genel Müdürlük İletişim Numaraları

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin çeşitli bölgesinde inşaat sektöründe ihale ve satış işlemlerini gerçekleştiren Emlak Konut GYO telefon numarasını arayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Emlak Konut GYO telefon numarası: 0216 579 15 15

Emlak Konut GYO faks: 0216 456 48 75

Emlak Konut GYO e-posta: info@emlakkonut.com.tr

Emlak Konut GYO Ankara irtibat ofisi telefon numarası: 444 36 55

Emlak Konut GYO Ankara irtibat ofisi fax: 0312 491 41 41

Emlak Konut GYO İletişim Numaralarını Aracılığıyla Alınabilecek Hizmetler

İhaleler, satışlar ve projeler konusunda bilgi almak istediğinizde, Emlak Konut GYO çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Başlıca ihale konuları şunlardır:

  • Satış ihaleleri
  • Yapım ihaleleri
  • Hizmet ihaleleri
  • Kiralama ihaleleri
  • Mal alım ihaleleri
  • İhale edilen işler
  • Yüklenici listesi

Tüm bu işlemler hakkında detaylı bilgilere emlakkonut.com.tr web sitesi üzerinden “ihaleler” menüsü altından da ulaşabilirsiniz. Satışlarla ilgili öğrenmek istedikleriniz için, Emlak Konut GYO Ankara irtibat ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi Müşteri Paneli

Emlak Konut GYO çağrı merkezi müşteri paneline giriş yapmak için emlakkonut.com.tr web sitesini ziyaret etmelisiniz. Burada “iletişim” menüsü altında “çözüm merkezi” sekmesini tıklamalısınız. Sisteme üye olmak isterseniz, müşteri tipi, ad-soyad, e-posta adresi, cep telefonu bilgilerini girdikten sonra kısa mesajla gelen şifreyi ekranda doğruladıktan sonra, şifre oluşturmanız istenecektir.  E-posta adresi veya cep telefonunuz ve şifrenizle online işlemler menüsüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca online işlemlere T.C kimlik numarası, vergi ve pasaport numarasından birini yazarak, sözleşme veya müşteri numaranızla da giriş yapabilirsiniz.