Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş. ismi ile faaliyet gösteren Avrupa Networking, 1990 yılında kurulmuştur. %100 Türk sermayeli firma olma özelliğine sahip Avrupa Tekstil’in üretim faaliyetleri bünyesinde, sütyen, gecelik, pijama, modal iç giyim ürünleri, pamuklu iç giyim ürünleri, termal ürünler ve safyün ürünleri barındırmaktadır. Genel olarak yüksek teknoloji gerektiren (örneğin dikişsiz ürün teknolojisi) ürünler üzerinde çalışmaktadır ve sürekli Ar-Ge çalışmaları ile kendisini geliştirmektedir. Makalemizin devamında Avrupa Networking Çağrı Merkezi iletişim numarasına, Avrupa Networking mail adresine, Avrupa Networking adresine ve Avrupa Networking mesai saatleri bilgilerine erişebilirsiniz.

Avrupa Networking Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

İstanbul Tuzla’da merkez ofisi ile hizmet veren Avrupa Networking firması ile birçok farklı kanaldan iletişim sağlamanız mümkün. Mesai saatleri içerisinde gerek mail adresi ile gerekse Avrupa Networking Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile görüşebilirsiniz.

Avrupa Networking telefon numarası: 0 216 420 0 966

Avrupa Networking e-posta adresi: mh@avrupanetworking.com

Avrupa Networking iletişim adresi: İstanbul Deri Org. San. Bölg. Zırnık Sokak No: 1/A Tuzla/İSTANBUL

Avrupa Networking Çağrı Merkezi çalışma saatleri: Hafta içi 08:00-13:00 ve 13:40-18:00

Avrupa Networking Katalog Siparişi

Büyük İndirim Kataloğu, İlkbahar/Yaz Kataloğu, Sonbahar/Kış Kataloğu ve diğer kataloglar için sipariş verebilirsiniz. Bunun için yalnızca 3.60 TL tutarında kargo ücreti ödemeniz gerekir. Avrupa Networking katalog siparişi için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz. Öncelikle üyelik kaydınız yapılır ve adres bilgileriniz kullanılarak kargo ile katalog gönderilir. Dilerseniz Avrupa Networking mail adresine de katalog siparişi ve üyelik için mail atabilirsiniz.

Avrupa Networking Temsilci Olma

Geniş ürün gamı ile büyük bir kullanıcı kitlesine sahip Avrupa Network temsilcisi olmak için “Temsilci Kayıt Formu”nu online olarak doldurabilirsiniz. Avrupanetworking.com adresinde üst kısımda görünen “Temsilcimiz Olun” sekmesi, sizi ilgili forma yönlendirecektir. Eğer referans bir temsilci ile irtibatınız varsa, bu kişinin kodunu form alanında girerek şansınızı artırabilirsiniz. Firma yetkilileri, formlarınızı mesai saatleri içerisinde sırasıyla işleme alacaktır.