AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1883 yılında Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricitail adı ile kurulan AEG, Electrolux tarafından satın alınmasıyla bir dünya markası haline geldi. İlk elektrikli buzdolabından, kurutma makinelerine kadar geniş bir yelpazede ev aletleri geliştiriyor. Çamaşır makineleri, buzdolapları, dondurucular, bulaşık makineleri ve çamaşır bakım koleksiyonu gibi ürünlerle kullanıcılarına hizmet veren firma ile iletişime geçmek için birden fazla kanalı kullanabilirsiniz. AEG Çağrı Merkezi iletişim numarası, AEG e-posta adresi ve AEG iletişim adresi bilgilerini öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

AEG Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

Firmadan satın aldığınız ürünlerle alakalı sorunlarınız için, yetkili servis kaydı oluşturmak için ve ürünlerle alakalı detaylı bilgilere erişmek için AEG Çağrı Merkezi telefon numarası ile irtibat kurabilirsiniz.

AEG Çağrı Merkezi telefon numarası: 0 850 250 35 89

AEG e-posta adresi: musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr

AEG iletişim adresi: Tarlabaşı Bulv. No:35 Taksim Beyoğlu/İSTANBUL

AEG Servis Kaydı Açma

AEG yetkili servis kaydı açtırmak için müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişim sağlayabileceğiniz gibi web sitesi kanalı ile online kayıt oluşturabilirsiniz. Bunun için aeg.com.tr adresini ziyaret ettikten sonra üst menüde bulunan “Destek” sayfasına gitmeli ve “Yetkili Servis Kaydı Açtırmak İstiyorum” butonuna tıklamalısınız. Bu sayfadan aynı zamanda AEG ürünlerinizin kullanım kılavuzuna ve ürünlerin teknik özelliklerine erişebilirsiniz.

AEG Ürün Kayıt Etme

Bayilerden satın almış oluğunuz ürünlerinizi kayıt altına alarak ihtiyaç halinde kullanma kılavuzuna veya sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra garanti süresini takip etmeniz için de AEG ürün kayıt etme işlemi yapabilirsiniz. Aeg.com.tr adresinde “Destek” bölümünde “Ürününüzü Kaydedin” bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızın model numarası ya da ürün numarası ile bu işlemi tamamlamak mümkün. Faturalarınızda ve cihaz etiketinde AEG ürün numarası ile model numarası yazmaktadır. Kayıt işlemi ile şu işlemleri de yapabilirsiniz:

  • Kılavuzları indirme
  • Güncellemeleri indirme
  • Satın aldığınız ürünle ilgili destek alma
  • Cihazınıza uyumlu aksesuarları görüntüleme