Dolap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

“Elden Ele Moda” sloganı ile internette devrim niteliğinde bir projeyle kullanıcılarının beğenisini toplayan Dolap; giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar kategorilerinde e-ticaret hizmeti sağlıyor. İkinci el alışverişin son zamanlarda yükselen trendleri arasında gösterilen firma; mont kazak, kol çantası, çizme, bot, hamile, erkek çocuk, kız çocuk ve tesettür gibi giyim sınıfları için hem satış yapabilmeye, hem de ikinci el ürün satın alabilmeye imkan sunuyor. Yazımızın devamında firma ile iletişime geçmek isteyenler için Dolap Çağrı Merkezi iletişim numarasını, Dolap e-posta adresini ve Dolap kurumsal adres bilgilerini bulabilirsiniz.

Dolap Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve İletişim Adresi

Üyelik sorunları, iadeler, kampanyalar, öneriler, şikayet ve istekleriniz için Dolap Çağrı Merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda firma ile e-posta üzerinden de iletişim sağlamanız mümkün. Müşteri temsilcileri yalnızca hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşılır olmaktadır.

Dolap Çağrı Merkezi telefon numarası: 0 850 200 70 76

Dolap e-posta adresi: destek@dolap.com

Dolap iletişim adresi: Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi Noramin İş Merk. No: 237/6 Sarıyer/İSTANBUL

Dolap Hangi Platformlarda Kullanılabilir?

Tarayıcı üzerinden dolap.com adresini ziyaret ederek yeni bir üyelik oluşturabileceğiniz gibi; App Store  ve Google Play Store üzerinden mobil uygulamayı edinerek de sistemi kullanabilirsiniz.

Dolap Üzerinden Ürün Satışı Yapmak

Ürününüzü Dolap üzerinden dilediğiniz zaman satışa çıkarabilirsiniz. Satışa konu olan giyim ürünlerinizi markası, kullanım durumu ve fotoğrafları ile birlikte ekleyip sayfanızda paylaşma imkanınız bulunuyor. Dolap satış sistemi komisyon usulüne göre işlemektedir. 50 TL’ye kadar olan ürünler için %15, 50-300 TL aralığındaki ürünler için %13, 300-1000 TL aralığındaki ürünler için %10 ve 1000 TL üzeri ürünler (satışlar) için ise %8 Dolap komisyon oranı uygulanmaktadır.

Dolap Üzerinden Satış Yapmak için Minimum Fiyat

Satışını yapmayı planladığınız ürünleriniz için en az 20 TL fiyatlandırma uygulayabiliyorsunuz. Fakat satışa çıkardığınız ürünler için teklife açık özelliği de ekleyebilirsiniz. Bu şekilde satışa koyulan ürünlerin değerinin %30 ucuzu kadar teklif verilebiliyor. Teklifi değerlendirmek ise satıcının inisiyatifindedir.