LCW Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

1997 yılında Türk markası olarak giyim sektöründe hizmet vermeye başlayan LC Waikiki, ilk olarak 1988 yılında Fransa’da temelleri atılmıştır. Hem yurtiçi hem de yurtdışı mağazaları bulunan firma, toplamda 46 ülkede 958 mağaza ile ürünlerini tanıtmaktadır. LCW, hem mağaza şubesi hem de online alışveriş seçeneği tanımaktadır. İçeriğimizde LCW açılış kapanış saati çalışma saatlerine, LCW çağrı merkezi telefon numarasına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

LCW Çalışma Saatleri

Mağaza; kadın, erkek, çocuk, bebek, ev ürünleri ve outlet satışları ile geniş yelpazede hizmet kapasitesine sahiptir. LCW mağazalarının çalışma saatleri şöyledir:

  • AVM içerisinde bulunan mağazalar: 10:00-22:00 saatleri arasında hizmete açıktır.
  • AVM dışında hizmet veren mağazaların çalışma saatleri: 09:00-22:00’dir.
  • Mağazanın hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri farklılık göstermez.
  • Dini bayramlardan bir gün önce (arefe günü) LCW çalışma saatleri: 22:00-24:00’dür.
  • Resmi tatil günlerinde ise LCW açılış kapanış saatlerine göre çalışmaktadır.

LCW Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Online web sitesi lcwaikiki.com adresi üzerinden alışveriş yapma olanağı veren mağazaya, internet satışları ve siparişleri; mağaza ve diğer konularda bilgi edinmek için LCW müşteri hizmetleri telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

LCW müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 4 529’dur.

LCW Telefon Numarası

Genel merkezi İstanbul’da bulunan LC Waikiki mağazası iletişim bilgileri şöyledir:

LCW Genel Müdürlük telefon numarası: (0212) 657 55 55

LCW e-mail adresi: musteri@lcwaikiki.com

LCW İnternet Mağazası İletişim Formu

Mağazayla iletişime geçebilmek için lcwaikiki.com web sitesi üzerinden iletişim formu doldurabiliyorsunuz. Üyelik, siparişler, kampanya, iade,ödeme, teknik problemler ve diğer konularda bilgi almak için LCW ile iletişim formu doldurarak iletişime geçmek mümkündür.

LCW Sipariş İade ve Değişim İletişim Bilgileri

Online siparişlerin değişimi yalnızca LCW mağazalarından yapılmaktadır İade talepleri için lcwaikiki.com adresinden hesaba giriş yaparak, sipariş iadesi onaylanmalıdır. Faturanın arka kısmında yer alan iade formu doldurulduktan sonra, ürün faturasıyla birlikte Aras Kargo veya MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderilebilir.

LCW İş Başvuru Formu

Mağazanın internet sitesinden ücretsiz üyelik oluşturarak, açık pozisyonda bulunan ilanlara iş başvurusu yapılabiliyor. Kemal Tanca İnsan Kaynakları kariyer fırsatları menüsünde açık pozisyonlar belirtilmiştir. İlanlarda size uygun pozisyon olmadığını düşünüyorsanız, LCW genel iş başvuru formunu da doldurabiliyorsunuz.