Cosmo Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cosmo Home, makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım, erkek bakımı, saç bakımı, teknoloji, ev dekorasyonu, takı, anne ve bebek bakımı gibi geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren online alışveriş sitesidir. Ayrıca İstanbul, Antalya, İzmir, Adana ve Konya başta olmak üzere 22 şubesiyle hizmet vermektedir. Online mağaza, özel markaların ürünlerini tek bir çatı altında müşterileriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Sipariş verme, kargo sorgulama ve sormak istedikleriniz için, Cosmo Home internet sipariş hattı, destek hattı, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini içeriğimizde bulabilirsiniz.

Cosmo Home İnternet Sipariş Hattı

Makyaj, cilt ve vücut bakım ürünlerini kampanyalar ve özel indirimlerle müşterilerine sunan Cosmo Home, online alışveriş yapabileceğiniz bir mağazadır. Online web sitesi cosmohome.com.tr adresinden, mağazaya üye olmadan da alışveriş yapabiliyorsunuz. Mağazadan online olarak ücretsiz üyelik hesabı oluşturarak, Cosmo Home’dan bir sonraki işlemlerinizde hızlı adımlarla ilerleyebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Alışverişi tamamladıktan sonra, siparişiniz hakkında bilgi almak için Cosmo Home iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Cosmo Home internet sipariş hattı: (0216) 470 61 00 (Mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.)

Cosmo Home e-mail adresi: info@cosmohome.com.tr

Cosmo Home Sipariş Takip İletişim Bilgileri

Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo takibini yapmak istediğinizde, Cosmo Home web sitesinde yer alan “sipariş takip” menüsünden işlem yapabilmek için, online mağazaya giriş yaparken kullandığınız e-mail adresinize ve sipariş numarasına ihtiyacınız olacaktır. Cosmo Home sipariş numaranızı, e-mail olarak bildirilecektir.

Cosmo Home İade ve Değişim Talebi İletişim Bilgileri

Firmaya iade ve değişim taleplerinde, Cosmo Home telefon numarası ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Ürünün teslim edilmesinden sonra 14 gün içerinde, ürün kargoya verilmiş olmalıdır. Sipariş iadesi hakkında bilgi almak isterseniz, üyelik hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Cosmo Home, Golden Rose, Maybelline Nexyork, Loreal Paris, Pastel, Axe, The Pink Ellys, Clean&Clear, Dove, Nivea, Dr. Solberg, Neutrogena gibi markaların ürünlerini, mağazaya online üyelik yapan müşterilerine, indirimli fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Online alışveriş mağazasından yapılan alışverişlerinizde sipariş takip hattını arayarak, bilgi alabilirsiniz.