YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. kısaca YEDAŞ gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının abone kitlesi fazla olduğundan çağrı merkezi irtibat bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek her zaman kolay olmamaktadır. YEDAŞ çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki iletişim yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. YEDAŞ çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. YEDAŞ çağrı merkezine iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda bulunan iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında detaylı şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

YEDAŞ gibi yüksek abone potansiyeli olan devlet kurumlarının yanında abonelerin yaşamış olduğu sorunlar getirmektedir. YEDAŞ abonelerinin istediği isteklerden bazıları; abone işlemler hakkında destek talebinde bulunma, kaçak elektrik ihbarında bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

YEDAŞ çağrı merkezi irtibat bilgileri ile sorunlarınız çözümü ve hertürlü konu hakkında kolay bir şekilde yardım veya destek alabilirsiniz. YEDAŞ resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenli açısında tavsiye edilmektedir.

YEDAŞ çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim yöntemi ile soru, şikayet, istek gibi taleplerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
186

YEDAŞ Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0530 10 60 186

YEDAŞ Müdürlükler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0358 218 68 90 – 91 – 92 – 93 (Amasya İçin Numara)
0364 225 33 60 (Çorum İçin Numara)
0368 265 10 10 (Sinop İçin Numara)
0362 311 44 00 (Samsun İçin Numara)
0452 234 39 10 (Ordu İçin Numara)

YEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı Bağlantısı

YEDAŞ Elektrik Arızası Bağlantısı

YEDAŞ Öneri, Talep ve Şikayetler Bağlantısı

YEDAŞ Sokak Aydınlatma Şikayetleri Bağlantısı

YEDAŞ Başvuru Sorgulama Bağlantısı

Arama Terimleri: yedaş iletişim bilgileri, yedaş telefon no, yedaş irtibat tel, yedaş canlı destek, yedaş müşteri temsilcisi, yedaş şikayet hattı, yedaş iletişim numarası, yedaş çağrı merkezi numarası, yedaş destek hattı