Shell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shell gibi benzeri bulunan petrol şirketlerinin müşteri kitlesi fazla olduğundan çağrı merkezi irtibat bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek her zaman kolay olmamaktadır. Shell çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki iletişim yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. Shell çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Shell çağrı merkezine iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda bulunan iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında detaylı şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

Shell gibi yüksek müşteri potansiyeli olan petrol şirketlerinin yanında müşterilerin yaşamış olduğu sorunlar getirmektedir. Shell müşterilerinin istediği isteklerden bazıları; müşteri hizmetleri ile iletişime geçme talebinde bulunma, istek, görüş ve şikayet gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

Shell çağrı merkezi irtibat bilgileri ile sorunlarınız çözümü ve hertürlü konu hakkında kolay bir şekilde yardım veya destek alabilirsiniz. Shell resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenli açısında tavsiye edilmektedir.

Shell 444’lu çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim yöntemi ile soru, şikayet, istek gibi taleplerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Shell Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları;

Shell Hizmet ve Akaryakıt Kalitesi Geri Bildirimleri İçin Telefon Numarası:
444 1 504

Shell Smart Card Üyelik Hizmetleri & Kampanyalar İçin Telefon Numarası:
444 20 20

Shell Akaryakıt & Otogaz –Ticari ve Perakende Satışlar İçin Telefon Numarası:
444 1 502

Shell Taşıt Tanıma Sistemi İçin Telefon Numarası:
444 33 33

Shell Madeni Yağ ve Gres – Ticari Satışlar İçin Telefon Numarası:
444 1 503

Shell Denizcilik Ticari Satışlar İçin Telefon Numarası:
444 1 506

Arama Terimleri: shell iletişim bilgileri, shell telefon no, shell irtibat tel, shell canlı destek, shell müşteri temsilcisi, shell şikayet hattı, shell destek hattı, shell iletişim numarası, shell çağrı merkezi numarası