Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nokia gibi benzeri bulunan telefon markalarının müşteri potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. Nokia çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. Nokia çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. Nokia çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

Nokia gibi yüksek müşteri kitlesi olan telefon markalarının yanında müşterilerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. Nokia müşterilerinin istediği isteklerden bazıları; müşteri temsilcisi ile iletişime geçme talebinde bulunma, garanti şartları hakkında detaylı bilgi isteğinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

Nokia çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. Nokia resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

Nokia çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

Nokia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Adres Bilgileri;

İSTANBUL (Merkez Ofis)                                                                                                  

Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde
No : 17/1 34776
Ümraniye / ISTANBUL
Tel:+90 216 579 20 00                                             Faks:+90 216 420 7543

ANKARA (Merkez Ofis)

Çukurambar Kızılırmak Mah.
53. Cad./1450. Sk Ulusoy Plaza No:9 D:8
Söğütözü/Ankara
Tel: +90 312 284 33 55
Faks: +90 312 284 33 99

Arama Terimleri: nokia iletişim bilgileri, nokia telefon no, nokia irtibat tel, nokia destek hattı numarası, nokia müşteri temsilcisi numarası, nokia şikayet hattı, nokia yetkili servis numarası, nokia müşteri hizmetleri iletişim, nokia iletişim, nokia destek hattı, nokia iletişim numarası