İSKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İSKİ gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının abone kitlesi fazla olduğundan çağrı merkezi irtibat bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek her zaman kolay olmamaktadır. İSKİ çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki iletişim yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. İSKİ çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. İSKİ çağrı merkezine iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda bulunan iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında detaylı şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

İSKİ gibi yüksek abone potansiyeli olan devlet kurumlarının yanında abonelerin yaşamış olduğu sorunlar getirmektedir. İSKİ abonelerinin istediği isteklerden bazıları; abonelik başlatma veya iptal gibi işlemler hakkında destek alma, istek, görüş ve şikayet gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

İSKİ çağrı merkezi irtibat bilgileri ile sorunlarınız çözümü ve hertürlü konu hakkında kolay bir şekilde yardım veya destek alabilirsiniz. İSKİ resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenli açısında tavsiye edilmektedir.

İSKİ 0212’li çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim yöntemi ile soru, şikayet, istek gibi taleplerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

İSKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0212 321 00 00
0212 301 20 00
185

İSKİ İnternet Şubesi Linki

İSKİ Arıza Kayıt Linki

İSKİ Hızlı Borç Ödeme Linki

İSKİ Avrupa Yakası Şube Adresleri ve İletişim Numaraları Linki

İSKİ Anadolu Yakası Şube Adresleri ve İletişim Numaralar Linki

Arama Terimleri: iski iletişim bilgileri, iski telefon no, iski irtibat tel, iski canlı destek, iski müşteri temsilcisi, iski şikayet hattı, iski destek hattı, iski iletişim numarası, iski telefon numarası, iski çağrı merkezi numarası