Hadi Bilgi Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Telefon Numarası

Google Play Store ve AppStore aracılığı ile akıllı telefonlar üzerinden katılım sağlayabileceğiniz Hadi Bilgi Yarışması, Türkiye’nin ilk mobil uygulama üzerinden gerçek para kazandıran bir yarışmasıdır. Mobil kullanıcılar için büyük bir talep görmekte, Hadi Bilgi Yarışması saatlerinde yüz binlerce kişiyi aynı platformda toplamaktadır. Kullanıcılar ise mobil uygulama üzerinden katılım sağlamış olduğu etkinlikler sonucunda kazandıkları paraları, hesap bilgilerini ileterek kendi hesaplarına çekme talebinde bulunabilmektedir. Yazımızın devamında yarışma ile ilgili yaşamış olduğunuz problemleri iletebileceğiniz Hadi Bilgi Yarışması Çağrı Merkezi iletişim numarasını ve yarışmanın kurallarına ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Oynanır?

Telefonunuza market üzerinden indirebileceğiniz oyuna kayıt olduktan sonra, Hadi Bilgi Yarışması saatlerinde etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Hem hafta içi hem de hafta sonları yarışma canlı olarak düzenlenir. Pazartesi-Cuma arası 12:30 ve 20:30 saatlerinde, Cumartesi ve Pazar günleri ise 20:30’da oyunda yerinizi alabilirsiniz. Yarışmada toplam 12 adet soru vardır. Her bir cevap için oyuncuya tanınan süre 10 saniyedir. Eğer bu süre içerisinde joker kullanmadan cevap vermezseniz, elenmiş sayılırsınız. Final sorusunda kullanmama koşuluyla, diğer sorularda 1 adet joker hakkı kullanılabiliyor.

Hadi Bilgi Yarışması’nda Kazanılan Paralar Nasıl Çekilir?

Bilgi yarışması politikaları gereği 20 TL ve üzeri para kazananlar, Hadi Bilgi Yarışması para çekme talebinde bulunabilirler. Bakiye kısmında görünen değer 20 TL ve üzeri ise karşınıza çıkan ekranda IBAN numaranızı girdikten sonra “Hesabıma Aktar” butonuna tıklayarak talepte bulunmak mümkün. 1-3 gün iş günü içerisinde belirlediğiniz hesap numarasına ücret yatırılır. Bu zamana kadar yarışmada en yüksek ödül 100.000 TL olarak düzenlenmiştir. Turkcell’in Dergilik uygulaması bu yarışmaya sponsor olmuştur.

Hadi Bilgi Yarışması Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Uygulama üzerinden katılım sağlanabilen bilgi yarışması ile ilgili öneri, istek ve şikayetleriniz iletebileceğiniz platform, sponsor olan Turkcell’dir. Turkcell Müşteri Hizmetleri telefon numarası (0 532 00 00)’nı arayarak uygulama hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda operatörün mobil uygulaması olan Turkcell Hesabım üzerinden “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak, iletişim kurabilirsiniz.