Goldmaster Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

40 yılı aşkın süredir elektronik sektöründe hizmet veren Gold Master, ülkemizdeki ilk elektrikli ev aletleri markalarından birisi olmuştur. Geçmişte ve yakın zamanda yapmış olduğu yatırımlar ve 700’ü aşkın servis noktasıyla hizmet kalitesi açısından güvenilir bir şirkettir. Yazımızın devamında firma ile ilgili sorun, şikayet, öneri ve sorularınız için Gold Master Çağrı Merkezi iletişim numarasına erişebilirsiniz.

Özellikle elektronik ve uydu alıcısı sektörlerinde neredeyse herkes tarafından bilenen, her eve girmiş Gold Master markası, Ar-Ge ve üretim çalışmaları ile yeni teknolojileri ve ergonomik tasarımları taki ederek ihtiyaçlara yönelik ürünler sunuyor.

Gold Master Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresi

İstanbul – Beylikdüzü şirket merkezli firma ile ürünler hakkında bilgi almak, satış konuları, servis ağları, şikayet, öneri ve görüş gibi nedenlerden dolayı şu numara ile görüşme sağlayabilirsiniz:

Gold Master Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0 850 532 5 666

Gold Master merkez ofis telefon numarası: 0 212 875 34 34

Gold Master e-posta adresi: info@goldmaster.com.tr

Gold Master iletişim adresi: Bakır ve Pirinççiler Sanayi Sitesi, Menekşe Caddesi No: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Gold Master merkez ofis fax numarası: 0 212 470 94 94

Gold Master Online İletişim Formu

Gold Master firması ile ürünler, kurumsal, müşteri hizmetleri, ürün kayıt etme veya herhangi bir konu ile alakalı bilgi edinmek için Gold Master İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz. Goldmaster.com.tr web sitesini ziyaret ettikten sonra “İletişim” sayfasına giderek bu forma ulaşabilir, bilgilerinizi ve mesajınızı yazıp iletebilirsiniz. Gold Master yetkilileri mesajlarınıza mesai saatleri içerisinde vermiş olduğunuz irtibat bilgilerini kullanarak size dönüş sağlayacaktır. Eğer işleminizi acilse Gold Master Müşteri Hizmetleri telefon numarasını tercih edebilirsiniz.

Gold Master Ürün Grupları

Elektronik ürünler kapsamında: tablet bilgisayar, ses sistemleri, HD uydu alıcıları, elektrikli kaykay, DVD-HD media player, navigasyon sistemleri, dijital uydu sistemleri, kablolar, MP3 – MP4 – MP5 oynatıcılar, mobil aksesuarlar, lisanslı ürünler, uydu yan aksesuar gibi kategorilerde ürün geliştirmektedir.

Küçük ev aletleri sektöründe ise: temizlik grubu, su sebiller, kişisel bakım grubu, içecek hazırlama grubu, çeyiz seti, pişirme ve kızartma grubu, ısıtma ve soğutma sistemleri, gıda hazırlama grubu, ütü grubu ürünleriyle kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Züccaciye kategorisinde de faaliyet gösteren marka: baharatlık takımları, cezveler, yemek takımları, kahvaltı takımları ve çaydanlık gibi zengin ürün gamına sahiptir.