Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, su ve kanalizasyon ile ilgili sorun yaşamanız halinde destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Herhangi bir konuda bilgi almak için, belediyenin iletişim numarası, mail adresi ve fax numaralarından birini kullanabilirsiniz. Ayrıca belediyeden alınan işlemlerin bazıları, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi web sitesi üzerinden online olarak yapılabilmektedir. İçeriğimizin devamında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri telefon numarası, mail adresi, santral numarası, evrak kayıt için gerekli fax numarası ve başkan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi

Belediye hizmetlerinden Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne bağlı sorunların çözümü için, çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir. İçme suyu, kanalizasyon ve sayaç arızaları, su kesintisi, su kirliliği ve kaçak su kullanımı gibi arıza ve şikayetler hakkında destek alınmaktadır. Görüşmeniz kayda alınır ve takip numarası paylaşılır. Şikayetin durumunu öğrenmek için eskisehir-eski.gov.tr websitesi üzerinden takip numaranızla da bilgi alabilirsiniz.

ESKİ ALO çağrı merkezi telefon numarası: 185’i arayarak, 365 gün ve 24 saat, personel desteği alabilirsiniz.

Belediyenin ilgili birimi planlı ve plansız su kesintilerini, bölgedeki vatandaşlara SMS ile de bilgilendirmektedir. Web sitesi üzerinden de kontrol yapmak mümkün.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilgi almak istediğiniz tüm belediye işlemleri için kullanabileceğiniz Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin iletişim bilgileri şunlardır:

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi telefon: 0222 211 55 00 (santral)

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi GSM: 0530 140 33 74 (santral)

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Fax: 0222 220 42 36 – 0222 230 34 60 (evrak kayıt)

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi mail adresi: info@eskisehir.bel.tr

ESKART Başvuru İşlemleri

Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na ESKART başvurusu yapmak için eskisehir.bel.tr üzerinden hızlı menüde yer alan evrakları inceleyerek, tamamlamanız gerekiyor. ESKART başvuru ve vize işlemleri ile ilgili öğrenmek istediklerinizi;

ESKART bilgi ve danışma telefon numarası: (0222) 220 05 73 – 233 66 67 – 234 52 52 numaralarını kullanarak danışabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı İletişim Bilgileri

Belediye başkanına bizzat şikayet ve öneride bulunabileceğiniz iletişim bilgileri şunlardır:

Randevu için telefon numarası:0222 211 55 00

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı fax numarası: 0222 220 42 35