DHMİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Devlet Hava Meydanları İşletmesi kısaca DHMİ gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının iletişime geçen potansiyeli yüksek olduğundan çağrı merkezi iletişim bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek bazen kolay olmamaktadır. DHMİ çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. DHMİ çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenmektedirler. DHMİ çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında kolay bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

DHMİ gibi yüksek iletişime geçen kitlesi olan devlet kurumlarının yanında iletişime geçenlerin destek ve çözüm konusunda istediği istekler vardır. DHMİ iletişime geçenlerinin istediği isteklerden bazıları; istek, görüş veya çağrı merkezi ile iletişime geçme isteğinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

DHMİ çağrı merkezi iletişim bilgileri ile sorunlarınızın çözümü ve hertürlü konu hakkında basit bir şekilde destek veya yardım alabilirsiniz. DHMİ resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

DHMİ 444’lü çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yöntemi ile soru, şikayet ve istek gibi isteklerinizi kolay bir şekilde çağrı merkezine bildirebilirsiniz.

DHMİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 34 64

DHMİ Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
iletisimmerkezi@dhmi.gov.tr

Arama Terimleri: dhmi iletişim numarası, dhmi çağrı merkezi, dhmi telefon numarası, dhmi 444’lü numarası, dhmi şikayet hattı, dhmi müşteri hizmetleri, dhmi mail adresi, dhmi destek hattı