Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bahçeşehir Koleji, 1968 yılında Uğur Dershanesi kurum kimliği ve yalnızca 3 dershane ile eğitim ve öğretim stratejisini ortaya koydu. 50 yılı aşkın süredir eğitime verdiği katkılarıyla günümüzde 150 binden fazla öğrencisi; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim birimleri, fen ve teknoloji liseleri, dil okulları ve üniversiteleriyle geniş bir kitleyle kaliteli ve global kimliğiyle ulaşmayı sürdürmektedir. İçeriğimizde Bahçeşehir Koleji telefon numarası, çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim numarası, faks numarası, e-posta adresi, işe alım süreci ve başvurusu gibi konularda bilgilere yer verilmiştir.

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri ile görüşerek, Bahçeşehir Koleji kampüsleri, Bahçeşehir Koleji fiyatları, eğitim öğretim süreci ve nakil işlemleri gibi hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji çağrı merkezi telefon numarası: 444 51 22 (hafta içi 09:00-17:00 saatleri arası) numaralı telefondan destek alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında adınız, telefon numaranız ve talebiniz sesli ileterek mesaj bırakabiliyorsunuz. Kurum danışmanları, talebinizle ilgili en kısa sürede telefon ile irtibata geçilmektedir.

Bahçeşehir Koleji Telefon Numarası

Kurumun genel müdürlük iletişim numaralarını arayarak bulunduğunuz ile yönlendirme hizmeti alabilirsiniz. Bahçeşehir Koleji hakkında bilgi almak istediğiniz tüm konularda, çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji telefon numarası: 0212 573 44 42 (Genel Müdürlük)

Bahçeşehir Koleji Faks numarası: 0212 465 87 15

Bahçeşehir Koleji e-mail adresi: kurumsal@bahcesehir.k12.tr

Bahçeşehir Koleji ile İletişim Formu Kullanarak İletişime Geçme

Eğitim kurumuna öneri, şikayet görüş, düşünce ve sorularınızı online olarak ulaştırmanız mümkün. Bahçeşehir Koleji’nin bahcesehir.k12.tr web sitesi üzerinde iletişim formuna ad-soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve mesaj kısımları doldurarak “gönder” butonunu tıklamanız yeterlidir.

Bahçeşehir Koleji Öğretmen Başvuru Formu

Akademik ve İdari Kadro alanlarında aktif pozisyon olması halinde değerlendirmeye alınması adına, Bahçeşehir Koleji’ne form doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurular bahcesehir.k12.tr web sitesinin “İnsan Kaynakları” menüsü altında “İşe Alım Süreçleri” adımından yapılmaktadır. Ayrıca Bahçeşehir Koleji İnsan Kaynakları mail adresine CV’nizi iletebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji İnsan Kaynakları kurumsal mail adresi: ik@bahcesehir.k12.tr