Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AYEDAŞ yani İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş gibi benzeri bulunan devlet kurumlarının abone kitlesi fazla olduğundan çağrı merkezi irtibat bilgilerini öğrenmek ve çağrı merkezi ile iletişime geçmek her zaman kolay olmamaktadır. AYEDAŞ çağrı merkezine iletişime geçmeye çalışırken çağrı merkezindeki iletişim yoğunluğuna göre bazı zamanlar iletişim hattında beklemeniz gerekebiliyor. AYEDAŞ çağrı merkezine iletişim talebinizi bıraktıktan sonra çağrı merkezi sizlere geri dönüş yapmaktadır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. AYEDAŞ çağrı merkezine iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıda bulunan iletişim yöntemleri ile irtibat kurarak şikayetiniz ve sorununuz hakkında detaylı şekilde destek veya yardım alabilirsiniz.

AYEDAŞ gibi yüksek abone potansiyeli olan devlet kurumlarının yanında abonelerin yaşamış olduğu sorunlar getirmektedir. AYEDAŞ abonelerinin istediği isteklerden bazıları; kaçak elektrik ihbarında bulunma, abonelik işlemleri hakkında destek talebinde bulunma gibi ve benzeri istekler gelmektedir.

AYEDAŞ çağrı merkezi irtibat bilgileri ile sorunlarınız çözümü ve hertürlü konu hakkında kolay bir şekilde yardım veya destek alabilirsiniz. AYEDAŞ resmi ve gerçek çağrı merkezi iletişim bilgileri ile iletişime geçmeniz her zaman bilgi güvenliği açısında tavsiye edilmektedir.

AYEDAŞ çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim yöntemi ile soru, şikayet, istek gibi taleplerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
186

Arama Terimleri: ayedaş iletişim bilgileri, ayedaş telefon no, ayedaş irtibat tel, ayedaş canlı destek, ayedaş müşteri temsilcisi, ayedaş şikayet hattı, ayedaş iletişim, ayedaş çağrı merkezi numarası, ayedaş destek hattı