Akıllıphone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2011 yılından bu yana akıllı telefon aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren Akıllıphone firması ile müşteri hattı üzerinden her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda Akıllıphone Çağrı Merkezi iletişim numarası, Akıllıphone e-posta adresi ve Akıllıphone iletişim adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Akıllıphone telefon konusunda akla gelebilecek tüm ekipmanları stoklarında barındırarak; müşterilerine sunar. Yerli cep telefonu aksesuar üzerine 15.000’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir. Firma altyapısını 2006’da kurulan ve neredeyse tüm parçaların tedarikçisi olan Allymobile’den sağlamaktadır. Firma müşteri hizmetleri kalitesine önem veriyor ve hem online kanallardan hem de telefon numarası üzerinden çağrı merkezi aracılığıyla ulaşım sağlanabiliyor.

Akıllıphone Telefon Destek Hattı

Firma çatısı altındaki ürün gruplarıyla ilgili şikayetleriniz, iade süreci, değişim, öneri, istek ve görüşleriniz için Akıllıphone Telefon Destek Hattı‘nı kullanabilirsiniz. Bunun yanında web sitesi kanalı ile online iletişim mail’i gönderebilirsiniz. Akilliphone.com adresinde “İletişim” sayfası içerisinde bulunan formu doldurarak, firmaya mesajlarınızı iletmeniz mümkün.

Akıllıphone Müşteri Hizmetleri telefon numarası: 0 850 520 08 80

Akıllıphone e-posta adresi: info@akilliphone.com

Kullanıcılarına danışmanlık hizmeti verme amacıyla, merak  edilen hemen her konuda canlı destek hattı üzerinden görüşme sağlanabilmektedir. Ürünler hakkındaki aklınıza takılan sorular, depolama işlemleri, ürünlerin test süreçleri, kargo gönderim detayları ve ürün fiyatları hakkında Akıllıphone müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

Akıllıphone Ürün Grupları

Telefon yedek parçalarından olan dokunmatik panel, LCD ekran, kasa, kapak, şarj kulaklık soketi, şarj soketi gibi ürün gruplarına sahiptir. Aksesuar üzerine ekran koruyucular, bataryalı kılıflar, 3.5 mm kulaklıklar, mikro soket kulaklıklar, kılıflar ile online mağazası üzerinden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ayrıca her türlü şarj aleti çeşidi, kablo çeşidi ve UNV ürünlerin satışını yapar.

Akıllıphone Kargo Sorgulama

Akılliphone.com üzerinden satın aldığınız ürünlerin hangi aşamada olduğunu görmek için web sitesinde bulunan “Kargo Sorgulama” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Buradan kargonuzun hareketlerini incelemeniz mümkün.

Akıllıphone Bayilik Başvurusu

Firma ürünlerinin satışını yaparak kazanmak isteyenler için firma %5 ile %15 indirim avantajına sahip bayilik vermektedir. Bayilik kayıtları vergi bilgileri girilerek akilliphone.com üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bayiliğin faydalarından birisi de kargo gönderimlerinde öncelik sağlanması ve çeşitli ödeme yöntemlerinden faydalanılmasıdır. Kayıt formunu doldurarak başvuru yapanların bilgileri kontrol edildikten sonra bayilik kaydı alınır.